Zajęcia na basenie dla osób z niepełnosprawnościami

W związku z planami uruchomienia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024 dodatkowych zajęć sportowych dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami, w imieniu Pełnomocnika Rektora ds. Osób z Niepełnosprawnościami Pani dr hab. n. med. Anny Zaleskiej-Żmijewskiej zapraszam Państwa do dokonywania zgłoszeń do udziału w ww.

Zajęcia są kierowane do studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami, posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności , bez przeciwskazań zdrowotnych do takich zajęć. Terminarz zajęć zostanie ustalony w oparciu o plany zajęć na Uczelni osób, które wyraziły chęć udziału w zajęciach.

Każde zgłoszenie będzie indywidualnie rozpatrywane przez prowadzącą zajęcia Panią dr Annę Sobianek ze Studium Wychowania Fizycznego WUM.
Zgłoszeń proszę dokonywać droga mailową: anna.sobianek@wum.edu.pl.
Kontakt telefoniczny do p. A. Sobianek: 504 762 507