Dofinansowania dostępu do platform edukacyjnych dla studentów V roku

Informujemy, że w roku akademickim 2023/2024 studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych kierunku lekarsko-dentystycznego - V rok mogą wystąpić do Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wnioskiem o dofinasowanie zakupu dostępu do wybranej przez każdego ze studentów indywidualnie, platformy edukacyjnej przygotowującej do Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego.
Warunkiem otrzymania dofinansowania jest złożenie przez studenta wniosku o dofinansowanie wraz z załączoną do niego fakturą VAT wystawioną na dane studenta potwierdzającą zakup dostępu w roku akademickim 2023/2024 do platformy edukacyjnej na okres 12 miesięcy i dowodem zapłaty tej faktury.
Wniosek wraz z załącznikami należy złożyć w Dziekanacie w oryginale najpóźniej do dnia 28 kwietnia 2024 r.
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.
Załącznik nr 1- Wniosek o dofinansowanie zakupu dostępu do platformy edukacyjnej przygotowującej do Lekarskiego Egzaminu Końcowego/ Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego
Załącznik nr 2- Informacja o przetwarzaniu przez Warszawski Uniwersytet Medyczny danych osobowych Studenta składającego wniosek o dofinansowanie zakupu dostępu do platformy edukacyjnej